Home
برگ نخست
Downloads
دریافت فایل
Forums
تالار گفتگو
Your Account
صفحه شخصی

AhwazServer
وب سایت سجاد - آدرس جدید : www.1.Sajjad.ir: انجمنهای تخصصی

انجمنهای تخصصی سایت سجاد :: مشاهده موضوع - تست دخترونه
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
گروههای کاربران
گروههای کاربران
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
فهرست انجمنهای تخصصی سایت سجاد » خانمها

ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version
تست دخترونه
مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
نویسنده پیام
hasan
مدير"عکاسي"،"شعر"،"طنز"
مدير

عضو شده در: 12 فروردین 1385

دادن امتیاز
[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: پنج‌شنبه 7 تیر 1386 - 07:06    عنوان:  تست دخترونه پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

به نام خدا

تست دخترونه!!!
سلام آيا شما دوست پسر داريد ؟
آيا نگران احساس او نسبت به خودتون هستيد ؟
دلتون مي خواد ببينيد اون چقدر عشق و علاقه ي واقعي و دروني نسبت به شما داره يا به چشم ديگه اي به شما نگاه مي کنه ؟ ( منظورم اينه که واسه کلاس گذاشتن يا گذران وقت با شما دوست شده , خياله بد نکنيد )
اين تست رو تا آخر و به دقت بزنيد و امتيازات خودتون رو جمع بزنيد و در پايان از نتيجه با خبر شيد واسه کنکورتون هم خوبه .

1- با دوست پسر خود طبق فاصله ي قانوني روي نيمکت پارک نشستيد که منکرات مياد بالاي سرتون
الف) دوست پسرتون بلند مي شه وميگه : " مگه از روي نعش من رد شيد بزارم زيدمو ببريد "
ب) دوست پسرتون فرار مي کنه و شما هم جز فرار راه ديگه اي نداريد
ج) دوست پسرتون فرياد مي کشه دست از سرم بردار بابا من زن و بچه دارم

2- با دوست پسر خود در يک کافي شاپ نشستيد ( مثلا طبقه ي دوم يه کافي شاپ نزديک کلانتري 15 ) و گارسون منو رو مياره
الف) پسره منو رو مي ذاره جلوتون و مي گه انتخواب کن عزيزم
ب) دوست پسرتون يواش مي گه من هر جا برم پيکمو خودم حساب مي کنم اينجام فقط يه ليوان آب پرتقال مي خورم
ج) دوست پسرتون يه چيزي سفارش مي ده که شما اسمشم نمي تونيد بگيد و تند تند مي خوردش و به بهانه ي اينکه بايد مامانشو برسونه دکتر جيم مي زنه و شما مي مونيد و ميز

3- با دوست پسر خود توي ماشين نشستيد که ناگهان يه 206 آلبالويي با 3 تا داف مشت و ضبط بلند ميان کنارتون
الف) پسره سرشو زير ميندازه و سرعتشو کم مي کنه تا رد بشه
ب) پسره سعي ميکنه بدون اينکه شما بفهميد از همون مسيري بره که اونها مي رن و چنتا شيرين کاري هم مي کنه
ج) در حالي که با يه دستش شما رو به زير صندلي فشار مي ده تا اونا شما رو نبينند با دست ديگه لايي مي کشه

4- داريد تو يه خيابون سوت و کور قدم مي زنيد و در مورد هوا صحبت مي کنيد که چنتا بچه ي شر بهتون تيکه ميندازن مثلا به پسره مي گن خوش به حالت
الف) دوست پسرتون در حالي که پشت به شما ازتون محافظت مي کنه شروع مي کنه به دعوا کردن و کتک خوردن
ب) جوري که شما بشنويد اما اون اوباش نشنون چنتا فوحش از اون خفن هاش نثارشون مي کنه
ج) در حالي که نمي تونه خندشو پنهان کنه مي گه راستي امرز چقدر هوا گرمه

5- با خونوادتون رفتيد به بازار واسه خريد که ناگهان دوست پسرتونو با خونوادش مي بينيد که اونهام اومدن خريد
الف) دوست پسرتون کنترلشو از دست مي ده و چنان نگاه نافذي به ضميمه ي يک لبخند لوس و شايد يه چشمک به شما تقديم مي کنه که بدجوري تابلو مي شه
ب) بدون اينکه به روي خودش بياره سعي مي کنه خونوادشو راضي کنه از همون مسيري که شما مي ريد حرکت کنن
ج) شما رو نمي بينه حتي وقتي واسش دست تکون مي ديد

6- شما يه تک زنگ مي زنيد به گوشيش
الف) کمتر از يک ثانيه بعد بهتون زنگ مي زنه و 2-3 ساعت با هم حرف مي زنيد
ب) 10 دقيقه بعد از تلفن عمومي بهتون زنگ مي زنه
ج) بهتون زنگ نمي زنه تا خودتون دوباره بهش زنگ بزنيد ( سايلنت بوده لابد نشنيده)

7- رفتيد خونه ي دوست پسرتون ( براي بجا آوردن سنت حسنه ي صله ي ارحام ) که اون شما رو تو اتلقش تنها مي ذاره تا مثلا گلاب بروتون بره دست به آب و شما از روي کنجکاوي کشوي ميزشو باز مي کنيد و
الف) يه فلش بک مي زنيد به 3 سال پيش که براش يه آدامس خريده بوديد چون از اون آدامسه تا آخرين کادتون حتي نامه هاتون رو داره و حتي يه عکس که توش هنوز ابرو داشتيد
ب) تو کشوش کلي خرت و پرته که هيچ ربطي به عشق نداره
ج) توي کشو کلي نامه ي عاشقانست که هيچ کدوم خط شما نيست و کلي عکس که هيچ شباهت خواهري به پسره نداره

8- دوست پسرتون گوشي موبايلشو کنارتون جا مي ذاره و اين بهترين فرصته تا دفتر تلفن موبايلشو ديد بزنيد
الف) اولين نفر اسمه يه پسره که با الف شروع مي شه ولي شماره ي شماست (مثلاً اباذز خان !!!)
ب) فاميلي شما سر جاش به ترتيب حروف الفباست
ج) اسم شما به وضوح ديده مي شه البته بين 20 تا اسم دختر ديگه که اونهام به وضوح نوشته شدن ( احتمالا مثله من اسمارو زوود يادش مي ره)

9- روز ولنتاين هست و شما از قبل همه چي رو آماده کرديد تا يه عصر دل انگيز رو با دوست پسرتون بگذرونيد
الف) همونطور که انتظار داشتيد بهتون زنگ مي زنه و باهاتون قرار مي ذاره و سر قرار بهتون يه گل هديه مي ده و موقع خداحافظي با يه کادوي خفن غافل گيرتون مي کنه. ( نمي دونم چي شد ياد مرحوم سهيل افتادم )
ب) يه شاخه گل يا شکلات با يه نامه ي عاشقانه کادوي شماست
ج) وقتي بهش زنگ مي زنيد کاملا مشخصه که يادش رفته چه خبره امروز و وقتي از دستش ناراحتيد و پشيمون مي شيد که کادشو بهش بديد متوجه مي شيد اصلا کادويي نداشته که به شما بده
10) براي اينکه امتحانش کنيد زنگ مي زنيد و بهش مي گيد که خواستگار داريد و بايد همه چي تموم شه
الف) گريه مي کنه و ... ( بقيشو نمي گم تا آبروي هر چي مرده نبرده)
ب) وقتي با ارزوي خوش بختي برات تلفونو قطع مي کنه به خودش مي گه حالا چه طوري دوباره مخ بزنم
ج) بعد از چند لحظه سکوت با صداي يواش مي گه " الان سر کلاسم بعدا زنگ بزن" ( من موندم صداي کي بود گفت حکم گيشنيزه ولي کلا بيخياله دوباره امتحان گرفتن بشيد بهتره )
............ ......... .....
در تمام سوالات گزينه ي (الف) 5 امتياز و گزينه ي (ب) 3 امتياز و گزينه ي (ج) 1 امتياز داره
............ ......... ....
نتيجه:
اگر امتياز شما کمتر از 30 شده : دوست پسر شما اصلا شما رو دوست نداره . اگر شما هم اونو دوست نداريد خوب بهتره ديگه بهش زنگ نزنيد مطمين با شيد که يادش نمي افته يکي از زيدا کم شده . اما اگه خيلي بهش علاقه داريدبهتره به سراغ نزديک ترين فالگير , کف بين و جادوگر بريد ( تو اصفهان زياد پيدا مي شه) تا يه کم عرق مورچه رو با دم مار و چشم تمساح بده بهت تا بخوردش بدي بلکه علاقش بهت زياد شه
اگر امتياز شما بيشتر از 30 شده : هماي سعادت روي شونه شما نشسته و دوست پسرتون خيلي دوستون داره حتي ممکنه خر شه و باهاتون ازدواج کنه ( کله قند تو دلت آب مي کنن؟) اما نظر شخصي من اينه که يه همچين کجنوني بيشتر به درد کتابا مي خوره نه زندگي و زن و بچه !
اگر امتياز شما دقيقا 30 شده : همش گزينه ي (ب) رو زدي فکر کردي زرنگي به جرم تخلف امتحاني نمي توني دوباره امتحان بدي

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger
تشکرها از این تاپیک
hasan از این تاپیک تشکر میکنم 
elnaz
مدير انجمن "خانمها"
مدير انجمن

عضو شده در: 22 دی 1384

دادن امتیاز

پست تاریخ: سه‌شنبه 12 تیر 1386 - 09:44    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

این موضوع مورد داره
به قول آرزو:
خطرناکه حسن علامت تعجب
منکرات ببینه سرت به باده حسن علامت تعجب

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی شناسه عضویت در Yahoo Messenger
fati
کاربر قديمي
کاربر قديمي

عضو شده در: 2 مهر 1385

دادن امتیاز

پست تاریخ: سه‌شنبه 12 تیر 1386 - 23:51    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

جالب بود
مرسی

هرکه در سینه دلی داشت به دلداری داد
دل نفرین شده ماست که تنهاست هنوز

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی شناسه عضویت در Yahoo Messenger
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید