Home
برگ نخست
Downloads
دریافت فایل
Forums
تالار گفتگو
Your Account
صفحه شخصی

AhwazServer
وب سایت سجاد - آدرس جدید : www.1.Sajjad.ir: انجمنهای تخصصی

انجمنهای تخصصی سایت سجاد :: مشاهده موضوع - sms هاي جالب
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
گروههای کاربران
گروههای کاربران
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
فهرست انجمنهای تخصصی سایت سجاد » موبایل

ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version
sms هاي جالب رفتن به صفحه : قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
نویسنده پیام
jafar
مدیر انجمن "اینترنت"و"ورزشی"
مدیر انجمن

عضو شده در: 5 آبان 1386

دادن امتیاز
[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: یکشنبه 27 آبان 1386 - 00:47    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

این آخرین قدرت من است...

دیگر مرا یارای آن نیست که بیش از این تو را دوست بدارم

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در MSN Messenger
jafar
مدیر انجمن

دادن امتیاز

پست تاریخ: یکشنبه 27 آبان 1386 - 00:48    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

دل من مثل يه بركه است كه تو تنها قورباغه ي اونی

.

تو رو از کارت سوختم هم بیشتر دوست دارم حاضرم لیتر لیتر بنزینم رو به پات بریزم

.

عشق کنار هم ایستادن زیر باران نیست...!!! عشق این است که یکی برای دیگری چتر شود و دیگری هرگز نفهمد چرا خیس نشد

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در MSN Messenger
jafar
مدیر انجمن

دادن امتیاز

پست تاریخ: یکشنبه 27 آبان 1386 - 00:48    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

تا حالا فكرش رو کردي که قشنگترين و عزيز ترين چيزاي دنيا هميشه يکين ؟

ماه يکيه ... خورشيد يکيه ... زمين يکيه ... خدا يکيه ... مادر يکيه ... پدر يکيه ... تو هم براي من يکي هستي؟! !!!

بازگشت به بالای صفحه

Sajjad
ناظر سايت
ناظر سايت

عضو شده در: 17 دی 1384

دادن امتیاز

پست تاریخ: شنبه 3 آذر 1386 - 07:20    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

قشنگ بودن دسته گل

آخرين پستهاي انجمن
<< قوانين و شرايط استفاده از انجمنها >>
<< لطفا سعي کنيد به انجمنهاي مشابه اينجا نريد >>
<< روش ديدن نامه هاي جديد >>
<< کد آخرين ارسالهاي انجمنهاي تخصصي سايت سجاد >>

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger
Sajjad
ناظر سايت
ناظر سايت

دادن امتیاز

پست تاریخ: پنج‌شنبه 13 دی 1386 - 07:56    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

دست هايي كه ياري مي رسانند مقــدس تر از دست هايي هستند كه دانه هاي تسبيح را مي گردانند

از يارو مي پرسند فاميلي خدا چيه ميگه وکيلي(خدا وکيلي)

به همسرت نيکي کن. اگر همسر نداري به دوست دخترت نيکي کن. اگر دوست دختر نداري يکي پيدا کن. اگر پيدا نکردي تلاش کن. اگر تلاشت نتيجه نداد خاک بر سرت کن. بي عرضه بي خاصيت

غضنفر ميميره. شب اول قبر 62 تا فرشته ميان سراغش. 2تاشون سوال مي کردن... 60 تاشون حاليش مي کردن

غضنفر با پسرش بانک مي زنن و فرار ميکنن ميرن داخل يه استاديوم شروع ميکنن دور زمين فوتبال دويدن، بعد از دو دور پليس ميرسه، پسره ميگه: بابا پليس‌ها رسيدن چي کار کنيم؟ غضنفر ميگه: نگران نباش اونا هنوز دو دور عقبن

سلام سلامتي مياره/سلامتي شادي مياره/شادي نشاط مياره/نشاط زندگي مياره/زندگي عشق مياره/عشق زن مياره/زن بچه مياره/بچه درد سر مياره/دردسر بدبختي مياره/پس سلام بي سلام

غضنفر داشته هلو ميخورده به هسته ي وسطش كه ميرسه ميگه ايول گردو هم داره

يه آدم خسيس يه مگس مي افته تو چايش مگس رو در مياره ميگه : زود باش تف کن

اگه بپرسند بهترين، زيباترين، شجاع ترين، محبوب ترين، داناترين، عاقل ترين ادم کيه؟ انگشتمو به طرفت تو دراز مي کنم و مي گم اين نمي تونه باشه

آدم خسيسه بيدار ميشه ميبينه زنش مرده. به دخترش ميگه: اختر ننت مرده. صبحونه واسه دو نفر درست كن

يه مرغه به اون يکي ميگه : ديدي بدبخت شدم: تو کيف دخترم پر خروس بيدا کردم:اين که جيزي نيست من تو کيف دخترم تخم مرغ بيدا کردم

غضنفر ميره مسجد وقتي مياد ميبينه كفشش نيست به خودش ميگه 1- من نيومدم 2- اومدم و رفتم 3- بدون كفش اومدم 4- هيچكدام

غضنفر زنش رو طلاق ميده همه بهش ميگن : بابا , طلا خانوم كه زن خوبي بود چرا طلاقش دادي ؟ غضنفر با عصبانيت ميگه : غلط كرده . تازه فهميدم كه چقدر عوضي بود . ديروز بازار بودم همه ميگفتن : طلا كشيده پائين

چه زيباست به ياد تو با چشمهاي خسته گريستن چه زيباست هميشه در تنهايي تو را حس کردن چه زيباست در خيال با تو زندگي کردن عزيزم نام تو بر قلبم خالکوبي شده تا فراموشت نکنم . نازنين من همچون نفس کشيدن تو را بخاطر مي سپارم. يک روزه ديکه هم بدون تو گذشت

شيطان اعلام كرد تا مي توانيد گناه كنيد . سهميه ي سوخت آتش جهنم تموم شده

سلام عزيز مهربون اجازه هست بشم فدات...؟ اجازه هست تو شعر من اثر بذاره خندهات...؟ شب كه مياد يواش يواش با چشمك ستاره هاش اجازه هست از آسمون ستاره كش برم برات..؟ اجازه هست بياي پيشم يه كم بگم دوست دارم؟ تو هم بگي دوسم داري بارون بشم دل ببارم بريم تو باغ اطلسي بي رنج و درد بي كسي بهت بگم اجازه هست گل روي موهات بذارم اجازه هست خيال كنم تا آخرش مال مني..؟ خيال كنم دل منو با رفتنت نمي شكني

آخرين پستهاي انجمن

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger
Sajjad
ناظر سايت
ناظر سايت

دادن امتیاز

پست تاریخ: جمعه 9 فروردین 1387 - 19:24    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

اس ام اس نوروزی :

سايه حق سلام عشق سعادت روح سلامت تن سرمستي بهار سکوت دعا سرور جاودانه اين است هفت سين آريايي

رسيدن عيد باستاني نوروز را به تمامي آريايي هاي عزيز تبريك ميگم و سال خوب و خوش و سرشار از موفقيت رو براتون آرزو مي كنم

خواهي كه همه روز بود بهر تو نوروز ؟ خواهي كه شود روز تو و بخت تو پيروز ؟ از چهره ي تابنده ي گل خنده بياموز ، در چهره ي خود گلشني از خنده بر افروز

يک شاخه رز سفيد تقديم تو باد رقصيدن شاخ بيد تقديم تو باد تنها دل ساده ايست دارايي ما آن هم شب عيد تقديم تو باد

عيد بر عاشقان مبارک باد.... عاشقان عيدتان مبارک باد... بر تو اي ماه آسمان وزمين تا به هفت آسمان مبارک باد ...عيد آمد به کف نشان وصال.... عاشقان اين نشان مبارک باد

ز کوي يار مي آيد نسيم باد نوروزي از اين باد ار مدد خواهي چراغ دل برافروزي . نوروز مبارک

گل ها جواب زمين اند به آفتاب!! نه زمستاني باش که بلرزاني و نه آفتابي که بسوزاني!!!!! بهاري باش تا بروياني ..... عيدتان مبارک

چنين گفت زرتشت: عاشق عاشق شدن باش و دوست داشتن را دوست بدار از تنفر متنفر باش به مهرباني مهر بورز با آشتي آشتي كن و از جدايي جدا باش

نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد عالم پير دگر باره جوان خواهد شد ارغوان جام عقيقي به سمن خواهد داد چشم نرگس به شقايق نگران خواهد شد............سال نو به همگي مبارک باد

لحظه اي که سال تحويل ميشه ... تنها لحظه ايه که بي منت به من لبخند ميزني ... کاش هر ثانيه براي من سال تحويل باشه تا لبخند هميشه مهمون لباي سرخت بمونه... سال نو مبارک گلم

آخرين پستهاي انجمن

بازگشت به بالای صفحه

jojo87
کاربر عادي
کاربر عادي

عضو شده در: 17 خرداد 1387

دادن امتیاز

پست تاریخ: پنج‌شنبه 23 مهر 1388 - 00:54    عنوان:  اس.ام.اس (جدید) پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

1- گاهی وقتا زندگی تمام حواسشو جمع ميکنه تا ببينه تو چی دوست داری،تا درست همونو ازت بگيره...!!! مواظب باش نفهمه کی رو دوست داری.

2-فرق است بين دوست داشتن و داشتن دوست، دوست داشتن امری لحظه ایي است،اما داشتن دوست استمرار لحظه هاي دوست داشتن است.

3-عشقت به دلم اگر بتابد چه کنم،مهرت به سرايه من بخوابد چه کنم، يک دم به سؤال من جوابی بده دوست،روزی که دلم تو را بخواهد چه کنم...

4-عشق يعنی کوچک کردن دنيا به اندازه ی يک نفر و بزرگ کردنه يک نفر به اندازه ی دنيا!

5-بعضی دوستيها مثله قصه نوحه ، (بعضيا از ترس توفان ميآن پيشت ) .بعضی دوستيها مثله قصه ی ابراهيمه ( بايد همه چيزتو قربانی کنی ) . بعضی دوستيها مثله قصيه مسيحه ( آخرش به صليب ميکشنت )اما بيشتره دوستيها مثله قصيه موساست ، ( يه کم که دور ميشی يه گوساله جاتو ميگيره )

6-اگر گل بودم تقديمه وجودت ميشدم، اگر تار بودم آهنگه دوست داشتن را مينوختم، اگر باران بودم آنقدر ميباريدم تا غمهايت را بشويم. دريغا که نه گلم،نه تارم و نه بارانم. ولی هرچه باشم و هر کجا باشم، به يادتم.

7-<=========<<<اين تيرجومونگه.بخوره توقلب اونايي كه دوستت ندارند.

8- ----------<@---------<@---------<@---------<@اين4 شاخه گله رز تقديم بتو با عشق،حالا اگه دوسم داری گوشيتو بزار تو آب تا گلم پژمرده نش.

پوزخند پوزخند پوزخند پوزخند پوزخند پوزخند پوزخند پوزخند پوزخند پوزخند

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
رفتن به صفحه : قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
صفحه 7 از 7

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید