Home
برگ نخست
Downloads
دریافت فایل
Forums
تالار گفتگو
Your Account
صفحه شخصی

AhwazServer
وب سایت سجاد - آدرس جدید : www.1.Sajjad.ir: انجمنهای تخصصی

انجمنهای تخصصی سایت سجاد :: مشاهده موضوع - اقا سجاد چرا اجازه می دی؟
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
گروههای کاربران
گروههای کاربران
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
فهرست انجمنهای تخصصی سایت سجاد » انجمن مدیران

ارسال موضوع جدید   این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید.   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version
اقا سجاد چرا اجازه می دی؟
مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
نویسنده پیام
داداش ایلیا
مدير انجمن "آقايان" و "سينما"
مدير انجمن

عضو شده در: 20 بهمن 1384
iran.gif

دادن امتیاز
[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: سه‌شنبه 20 تیر 1385 - 12:02    عنوان:  اقا سجاد چرا اجازه می دی؟ پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

اقا سجاد چرا اقا ادمین چرا اجازه می ده شئخی بچه ها تبدیل به بی احترامی؟ من که می دونم وحید همون سای بوقیه
ولی نمی دونم چرا با من مشکل داره؟
چرا به خودش اجازه می ده با این وضع با یه نفر شوخی کنه از همه مهمتر چرا شما اجازه می دی؟
چرا؟ عصبانی عصبانی عصبانی

www.ravani.tk
www.sarbaz.tk

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی
تشکرها از این تاپیک
داداش ایلیا از این تاپیک تشکر میکنم 
وحید
کاربر قديمي
کاربر قديمي

عضو شده در: 22 اسفند 1384
iran.gif

دادن امتیاز

پست تاریخ: سه‌شنبه 20 تیر 1385 - 13:16    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

اقای ایلیا اگه مشکلی داری بیا مثل یه مرد باخودم مطرح کن نیازی به فهر این حرفا نداره .خودم مشکلت رو حل میکنم .برو اون موضوع رو دوباره بخون میبینی که جواب سوال خودته.وکسی که سوال می کنه باید کاملا همه جنبه های جوابشم درنظر بگیره.واینکه ابتدا شما با رنگ کردن من تو اون موضوع کذای تون شروع به شوخی کردید با توجه به اینکه من گفته بودم از رنگ شدن ورنگ کردن بدم میاد.وهمچنین من سیا نیستم ولی از شخصیتش خوشم میاد نشون میده ادم لوطی هستش .ونیز یه باردیگه هم درخواست کرده بودی یکی از موضوع های من پاک بشه وپاکم شد ولی من به روم نیوردم .در نهایت اینکه بیشتر صحبتام جنبه شوخی داشته واگه بهت برخورده مشکل خودته.راستی جریان سیا رم تعریف کن چرا باش بدی.

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی
sia_booghi
مدير انجمن "بازارچه"
مدير انجمن

عضو شده در: 28 دی 1384

دادن امتیاز

پست تاریخ: پنج‌شنبه 22 تیر 1385 - 01:12    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

سلام علیکم و رحمت الله. چندی است موضوعاتی مطرح شده که باعث کدورت اینجانب(دامت برکاتی) شده است.البته برای بنده که در عالم دیگری سیر و سلوک می کنم و از این دنیای دانی و پست به چیزی جز پول اهمیت نداده و نداده ام خیال وافی نیست و به همین دلیل است که مدیریت انجمن مقدس بازارچه را عهده دار شده ام.باری.پس از برخوردهای خامی که توسط فردی صورت گرفته شد بر آن شدم که دیگر در پی پستهای آن فرستنده جوابی نفرستم تا به قول فرنگیها کانتکتی پیش نیاید. به هر حال اعلام می دارم که بنده وحید نیستم.آقای سیا بوقی (حفظی الله) هستم.آقا وحید خودشان شخصیت والا و مستقلی دارند و از کاملین روزگار می باشند.(استمرر الله وجوده)
علی ایحال در شان خود نمی بینم که بحثی در این مورد با فرد مربوطه انجام دهم.ان شا الله خداوند همه را به راه راست هدایت فرماید.
والسلام
من الله التوفیق

آقای ادمین لطفا جهت تنویر اذهان عمومی سانسور نفرما.سانسورهای قبلی شما هم اگرچه با هدف جلوگیری از تنش بوده ولی عادلانه نبوده است.در صورتی که سانسورها بدون هماهنگی ادامه پیدا کند از ادامه راه معذورم.

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger
Admin
مدير کل سايت
مدير کل سايت

عضو شده در: 17 دی 1384

دادن امتیاز

پست تاریخ: پنج‌شنبه 22 تیر 1385 - 01:45    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

سلام دوستان

هر کس مسئول نوشته هاي خودشه ، من هم تا اونجايي که بتونم نوشته هاي دوستان رو چک مي کنم تا خدايي نکرده مشکل و کدورتي براي ديگر کسي پيش نياد.

در هر صورت براي چندمين بار از دوستان خواهشمندم که بيشتر نسبت به نوشته هاشون وسواس داشته باشن تا موجب آزرده خاطري کسي نشه

اينجا يه محيط عمومي براي دوستيابي و تبادل اطلاعات ، نه اينکه جنگ و دعوا ، اگه کسي با شخص ديگه اي مشکل داره ، خواهشا اين مشکلات رو به درون انجمن انتقال نده ، اگه کسي مي خاد با شخصي جنگ و دعوا کنه و يا با کسي مشکل داره لطفا مشکلاتشو با پيغام خصوصي حل کنه

ضمنا قوانين سايت رو هم مطالعه کنيد :
( 4- بي احترامي به جنس مخالف و يا طعنه زدن به جنس مذکر يا مونث در سخنان ناشايست و غير قابل قبول ميباشد . )

ممنون ميشم

اين رو هم اضافه کنم که خدايي نکرده اگه تفرقه اي بين بچه ها در اين سايت ايجاد بشه به سود رقيبهاي "انجمنهاي تخصصي سجاد" تموم ميشه!

اميدوارم ديگه از اين مسائل در انجمنها پيش نياد

مديريت سايت

این مطلب آخرین بار توسط Admin در پنج‌شنبه 22 تیر 1385 - 02:12 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger
Admin
مدير کل سايت
مدير کل سايت

دادن امتیاز

پست تاریخ: پنج‌شنبه 22 تیر 1385 - 01:52    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

وحيد نوشته است:
يه بارديگه هم درخواست کرده بودي يکي از موضوع هاي من پاک بشه وپاکم شد ولي من به روم نيوردم

اگه منظورتون اون مطلب " اسلام ...." ، اصلا بدون توجه به حرف ايليا هم بايد اون مطلب پاک مي شد

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger
Admin
مدير کل سايت
مدير کل سايت

دادن امتیاز

پست تاریخ: پنج‌شنبه 22 تیر 1385 - 01:55    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

توضیحات داده شد ، نیازی به ادامه بحث نیست

بازگشت به بالای صفحه

نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید   این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید.   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید