Home
برگ نخست
Downloads
دریافت فایل
Forums
تالار گفتگو
Your Account
صفحه شخصی

AhwazServer
وب سایت سجاد - آدرس جدید : www.1.Sajjad.ir: انجمنهای تخصصی

انجمنهای تخصصی سایت سجاد :: مشاهده موضوع - بهترين‌هاي صنعت موبايل در سال 2006
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
گروههای کاربران
گروههای کاربران
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
فهرست انجمنهای تخصصی سایت سجاد » موبایل

ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version
بهترين‌هاي صنعت موبايل در سال 2006
مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
نویسنده پیام
محمدرضا1000
کاربر قديمي
کاربر قديمي


عضو شده در: 11 شهریور 1385
پست: 1245
محل سکونت: کرمان blank.gif


امتیاز: 1210
دادن امتیاز
[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: جمعه 4 اسفند 1385 - 02:55    عنوان:  بهترين‌هاي صنعت موبايل در سال 2006 پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

دوازدهمين مراسم جهاني اهداي جوايز صنعت موبايل روز سيزدهم فوريه (24بهمن) در حاشيه اجلاس جهاني 3GSM برگزار شد تا معرفي بهترين‌هاي دنياي موبايل به مسابقه‌اي جالب تبديل شود.

ستاره‌هاي اين مسابقه هم در واقع همان برندگان جوايز اين مراسم جهاني بودند كه دستاوردهاي مختلفشان در زمينه‌هاي خدمات، ابزار و دستگاه‌‌ها و نوآوري‌هاي صنعت موبايل، گام جديدي در مسير پيشرفت اين صنعت است. براي داوري اين آثار و اهداي جوايز هم گروهي از برجسته‌ترين محققان، تحليلگران و روزنامه‌نگاران آزاد دور هم جمع شدند تا با تمركز بر توسعه صنعت موبايل كه هر روز گسترده‌تر و رقابتي مي‌شود، كار ارزيابي و قضاوت درباره اين ابداعات را انجام دهند.

«راب كانوي»، مدير عامل اين مراسم در مورد آن مي‌گويد: «اين رويداد در حقيقت افق جديد و وسوسه‌انگيزي از آينده صنعت موبايل را پيش روي همگان قرار مي‌دهد. امسال با 600متقاضي، ما به ركورد جديدي از تعداد شركت‌كنندگان در اين مراسم رسيديم. در واقع افزايش سريع ارتباطات بي‌سيم و به خصوص موبايل نياز به ابداع خدمات و كاربري‌هاي جديد اين صنعت مثل توليد محتواي مناسب براي موبايل‌ها را توجيه مي‌كند.»

كانوي معتقد است نوآوري شاهرگ اصلي هر صنعت و به خصوص صنعت موبايل است و به همين دليل روند شناسايي و حمايت از نوآوران اين صنعت بايد ادامه پيدا كند.

بنابراين با پايان مراسم جهاني اهداي جوايز صنعت موبايل برندگان اين جوايز به ترتيب ذيل مشخص شدند:

بخش ابداعات موبايل
شركت POLYMER VISION برنده جايزه ابتكاري‌ترين تكنولوژي به خاطر عرضه اولين نمايشگر موبايل قابل چرخش بزرگ در دنيا كه به رغم وضوح تصوير بالا به برق كمتري هم نياز دارد.

شركت SHOZU برنده جايزه ابتكاري‌ترين محتوا (يا APPLICATION) براي موبايل به خاطر ارائه دو خدمت متمايز. يكي از اين خدمات به نام ZUCASTS امكان انتقال محتواي مولتي مدياي منتشر شده را به گوشي‌هاي موبايل بدون دخالت كاربر فراهم مي‌كند و خدمات SHARE-IT هم امكان آپ لود كردن فايل‌هاي مولتي مديا را از گوشي‌هاي موبايل به وب‌سايت‌هاي به اشتراك‌گذاري عكس تنها با يك كليك به كاربران مي‌دهد.

بخش سرگرمي‌هاي موبايل
شركت I-PLAY برنده جايزه بهترين محصول بازي موبايل براي بازيTHE FAST AND THE FUNOUS (سريع و سرسام‌آور) كه تا حالا حدود 6ميليون نفر آن را دانلود كرده‌اند.

شركت VODA FONE برنده جايزه بهترين محصول براي خدمات موسيقي روي موبايل به نام MEINPC كه با نصب نرم‌افزاري روي كامپيوتر خانگي به كاربران اجازه مي‌دهد بدون هيچ محدوديت زماني و مكاني محتواي مولتي مدياي كامپيوتر خود را با استفاده از ارتباط با اينترنت از طريق موبايل مشاهده كرده يا گوش كنند.

شركت MARBLEMEDIA برنده جايزه بهترين محصول خدمات ويدئويي به نام THE ART OF SEDUCOTION كه امكان تماشاي بسياري از فيلم‌هاي مشهور روز و يا حتي فيلم‌هاي برگزيده جشنواره‌ها را از طريق ارتباط آنلاين موبايل با اينترنت فراهم مي‌كند.

شركت EMPICS برنده جايزه بهترين محصول براي اطلاعات روي موبايل مثل محتواي خبري و ورزشي به نام GAME ON.

بخش خدمات موبايل
شركت TELEPO برنده جايزه بهترين محصول يا خدمات براي توليد يك نرم‌افزار تجاري كه به كاربرانش امكان انجام بعضي ارتباطات و امور تجاري كوچك را از طريق موبايل مي‌دهد. شركت 3VK برنده جايزه بهترين خدمات پيام (MESSAGE) موبايل براي ارائه خدمات بهتر در زمينه ارتباط كاربرانش از طريق WINDOWS LIVE MESSENGER كه امكان ارتباط موبايل با موبايل و موبايل با كامپيوتر را به آنها مي‌دهد.


بخش گوشي‌هاي موبايل
شركت SAMSUNG برنده جايزه بهترين گوشي موبايل به خاطر توليد گوشي مدل D900 به عنوان يك گوشي باريك و با امكانات كامل براي سرگرمي و كارهاي تجاري.

شركت SONY ERICSSON برنده جايزه بهترين گوشي موبايل به خاطر توليد گوشي مدل K800 كه مجهز به دوربين 2/3مگا پيكسلي و امكان زوم ديجيتال 16 برابر است.

شركت SAMSUNG برنده جايزه بهترين گوشي موبايل به خاطر توليد گوشي موبايل Z560 كه مجهز به تكنولوژي ارتباط HSPDA است كه امكان دسترسي كاربران موبايل به اينترنت پرسرعت را براي اولين بار فراهم مي‌آورد.

بخش بازاريابي و تبليغات
شركت TURKCELL برنده جايزه بهترين تبليغات رسانه‌اي به خاطر نمايش تبليغات اين شركت در يك وب‌سايت تبليغاتي كه تنها در طول يك ماه تعداد كاربران اين وب سايت را به دو برابر رساند.

شركت ANCEL برنده جايزه پرفروش‌ترين محصولات به خاطر فروش قابل توجه محصولات اين شركت در روز مادر.

شركت QWIKKER برنده جايزه بهترين تبليغات روي موبايل به خاطر ارائه پربيننده‌ترين تبليغات روي گوشي‌هاي موبايل.

بخش ديجيتال
شركت GRAMEEN PHONE برنده جايزه بهترين استفاده از موبايل براي توسعه اجتماعي و اقتصادي به خاطر عرضه پروژه‌اي به نام «HEALTH LINE» كه امكان ارتباط به شيوه تله كنفرانس را با مراكز پزشكي براي كاربرانش در تمام ساعات شبانه‌روز فراهم مي‌كند.

شركت MOTOROLA برنده جايزه بهترين گوشي ارزان‌قيمت به خاطر عرضه گوشي‌هاي سري MOTOFONE كه با وجود طراحي جديد و هوشمند با قيمت ارزان به فروش مي‌‌رسند.

بخش تكنولوژي
شركت IP.ACCESS برنده جايزه بهترين محصول يا خدمات راديويي به خاطر طراحي سيستم FEMTO3G كه براي آرايش و آمادگي بهتر اپراتورها براي ارتباط كاربران خانگي در خانه‌ها و دفاتر كاري آنها طراحي و عرضه شده است.

شركت COMMPROVE برنده جايزه بهترين ابتكار در زمينه شبكه به خاطر سيستم كنترل شبكه گسترده براي شبكه‌هاي راديويي 3G كه اولين بار به وسيله اپراتورهاي اروپايي به مرحله استفاده رسيد.

شركت MFORMATION برنده جايزه بهترين خدمات انتقال به خاطر ارائه طرحي كه به اپراتورها امكان نظم دادن به خدمات اطلاعاتي مانند WAP و MMS و انتقال راحت آنها و جايگزيني‌شان را با اطلاعات جديدتر، مي‌دهد.

شركت IDEA برنده جايزه بهترين طرح براي صورت حساب‌هاي مالي و حمايت از كاربران به خاطر عرضه خدماتي به نام «CARE» كه اطلاعات كامل تماس‌هاي كاربران را به طور رايگان در اختيار آنها قرار مي‌دهد.

شركت TECORE WIRELESS SYSTEM برنده جايزه بهترين محصول يا خدمات رومينگ به خاطر عرضه خدمات رومينگ منطقه‌اي.

زمان زيادي براي انتظار لازم نيست، حدود 360روز ديگر نوآوراني ديگر ستاره اين مراسم مي‌شوند

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger
تشکرها از این تاپیک
Sajjad(شنبه 5 اسفند 1385 - 05:37), محمدرضا1000 از این تاپیک تشکر میکنم 
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1


 

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید

Powered by phpBB © 2001 phpBB Group
قالب فارسی شده توسط ایران یاد

INP-Nuke Copyright © 2005-2006 IranNuke Portal
Powered by  MyPagerank.Net
PHP-Nuke © 2004 by Francisco Burzi | INP-Nuke Copyright © 2005-2006 IranNuke Portal

مدت زمان ایجاد صفحه : 0.08 ثانیه