Home
برگ نخست
Downloads
دریافت فایل
Forums
تالار گفتگو
Your Account
صفحه شخصی

AhwazServer
وب سایت سجاد - آدرس جدید : www.1.Sajjad.ir: انجمنهای تخصصی

انجمنهای تخصصی سایت سجاد :: مشاهده موضوع - نيكول كيدمن: تام كروز پيش من كوتوله‌اي بيش نبود!
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
گروههای کاربران
گروههای کاربران
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
فهرست انجمنهای تخصصی سایت سجاد » سینما، تئاتر، تلویزیون

ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version
نيكول كيدمن: تام كروز پيش من كوتوله‌اي بيش نبود!
مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
نویسنده پیام
Sajjad
ناظر سايت
ناظر سايت

عضو شده در: 17 دی 1384

دادن امتیاز
[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: پنج‌شنبه 23 اسفند 1386 - 05:48    عنوان:  نيكول كيدمن: تام كروز پيش من كوتوله‌اي بيش نبود! پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

نيكول كيدمن: تام كروز پيش من كوتوله‌اي بيش نبود!

نيكول كيدمن” از جمله محبوب‌ترين هنرپيشگان زن حال حاضر هاليوود است كه حتي حضورش در فيلم‌هاي بي‌ارزش در سال‌هاي اخير نيز نتوانسته‌ از محبوبيت او بكاهد. او در اين گف و گو، كه سوالات متفاوتي را شامل است كوشيده پاسخ‌هايي روشن راجع به زندگي شخصي‌اش ارائه دهد:

خانم كيدمن مي توانيد خود را به صورت مختصر معرفي كنيد ؟
نام من نيكول كيدمن است . متولد 20 ژوئن 1967 در هاوايي هستم اما در استراليا بزرگ شده ام

‌در مورد زندگي حرفه اي خود توضيح بدهيد ؟
در كودكي تمرين رقص مي كردم و براي اولين بار هنرپيشگي را با كريسمس بوش در حالي كه فقط 14 سال داشتم تجربه كردم. با بازي در فيلم هاي كوتاه سال 1985 به كسب جوائز زيادي نائل آمدم. در سال 1990 براي بازي در فيلم روزهاي تندر به آمريكا آمدم. در اين فيلم در مقابل نقش اصلي يعني تام كروز بازي مي كردم.

نام تام كروز را آورديد ممكن است كمي درباره ازدواجتان با او صحبت كنبد؟
... خوب ،24 دسامبر 1990 با او ازدواج كردم ،در آن سالها مصاحبه هايي كه در مورد اين ازداج با من مي شد گفته بودم ما هر روز كه زندگي مي كينم تعهداتي داريم كه بايد به آن عمل كنيم . زندگي با يك نفر به درك زيادي نياز دارد ولي من زندگي مشترك را خيلي دوست دارم . من خيلي خوشخالي بودم كه توانسته ام كسي را پيدا كنم كه با او زندگي كنم و او را درك كنم من فكر نمي كردم كه تام با من ازداج كند ولي خوشبختانه او اين كار را كرد. وقتي در 8 آگوست 2001 از هم جدا شديم در مصاحبه هايم مي گفتم : حالا خوشحالم چون كه مي توانم كفش پاشنه بلند بپوشم ! چون او خيلي از من كوتاه تر بود خيلي‌ها مي‌گفتند مثل كوتوله به نظر مي‌رسد.

مگر قد شما چقدر است ؟
175 سانتي متر و تام از من كوتاهتر بود.

‌خوب بد نيست بدانيد دوباره به موضوع قبلي باز گرديم در مورد دوران كودكي تان توضيح دهيد.
... من در هاوايي متولد شدم پدرم آنتوني كيدمن يك بيوشيميدان و روان شناس و مادرم يك پرستار بازرس بود ،براي مطالعاتي كه پدرم روي سرطان سينه انجام داد به واشنگتن دي سي مهاجرت كرديم و لي سه سال بعد به استراليا به سرزمين مادري خانواده ام بازگشتيم.

‌مشوقتان براي ورود به عرصه بازيگري چه كسي بوده است؟
مشوق ؟ سوال خوبي كرديد ،در دوران كودكي چون همكلاسي هايم مسخره ام مي كردند ،پنهاني تمرين بازيگري مي كردم ولي به طور مرتب در تمرينات يك نئاتر حاضر مي شدم تا اينكه از طرف يك دانشجوي فيلم سازي نامه تشويق كنننده اي دريافت كردم . به دنبال اين اتفاق از دبيرستان اخراج شدم تا به صورت تمام وقت به هنرپيشگي بپردازم،اولين فيلم را هم در همين زمان بازي كردم.

‌زندگي خانوادگي تان چگونه بود ؟
زندگي خانوادگي براي من همواره مهم بوده است . من در خانواده اي متولد شدم كه از نظر اجتماعي بسيار فعال بودند. مادرم طرفدار حقوق زنان بود و پدرم طرفدار حزب كارگرو اما زندگي مشترك ،حاصل زندگي مشتركم با تام دو فرزند به نام ايزابلا (متولد 1993) و كونور (متولد 1995) است . عليرغم زندگي خوبمان در سال 2001 من و تام اعلام كرديم به دليل مشكلات حرفه اي از هم جدا خواهيم شد.

خاطره جالبي از فيلم هايي كه در آنها حضور داشته ايد داريد ؟
در حين تمرين رقص براي فيلم مولن روژ در سال 2001 ،دچار شكستگي دنده شدم و فيلمبرداري تا زمان بهبودي من به تعويق افتاد.
اتفاق ديگري كه به ياد مي آورم 2 هفته بستري شدن پس از فيلمبرداري بورتره اي از يك زن بود ،پزشكان علت را فشار عاطفي تشخيص داده اند !

چه چيز شما را واقعا مي ترساند ؟
براي خودم عجيب است كه من نه از عقرب مي ترسم نه از مار ، ولي از مگس وحشت دارم يكي چيزي در مگس ها هست كه مرا واقعا به ترس وا مي دارد.

و آخرين سوال چرا در فيلم اتاق وحشت بازي نكرديد ؟
من قرار بود به عنوان هنرپيشه نقش اول در اين فيلم حاضر شوم . ولي به خاطر فيلم مولن روژ نتوانستم اين كار را بكنم.

منبع : سرويس فرهنگ و هنر سايت خبري ايران

آخرين پستهاي انجمن
<< قوانين و شرايط استفاده از انجمنها >>
<< لطفا سعي کنيد به انجمنهاي مشابه اينجا نريد >>
<< روش ديدن نامه هاي جديد >>
<< کد آخرين ارسالهاي انجمنهاي تخصصي سايت سجاد >>

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger
تشکرها از این تاپیک
Sajjad از این تاپیک تشکر میکنم 
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید